Чайник Edenberg EB-1347 зі свистком з нержавіючої сталі 3 л індукція





Чайник Edenberg EB-1347 зі свистком з нержавіючої сталі 3л індукція
Фірма Edenberg це європейська посуд з багаторічним досвідом на ринку кухонних товарів і побутової техніки, яка приваблює покупців якісними і недорогими товарами. Товари фірми Edenberg почали підкорювати ринок України всього 5 років тому, хоча в Польщі звідки родом ця фірма, ця продукція відома вже більше 20 років. Товари даної фірми сертифіковані за найвищими європейськими стандартами, хоча як і більшість відомих фірм здешевили своє виробництво перенісши його в КНР.
Чайник з високоякісної нержавіючої сталі на плиту Edenberg EB-1347, об'ємом 3.0 л. Подвійне капсульне дно, рівномірно розподіляє тепло. Матове полірування, знизу смуга дзеркальної поліровки. Свисток. Індукція. Ручка з термостійкого бакеліту.
Чайник зі свистком Edenberg EB-один тисяча триста сорок сім проведений з високоякісної нержавіючої хромованою стали, яка не піддається корозії і дії різних кислот, що забезпечує тривалий термін служби виробу і є гарантією якості і безпеки використання. Унікальність дизайну підкреслює матовий блиск в поєднанні з дзеркальним обідком по низу вироби.
Чайник з нержавіючої сталі Edenberg EB-1347
- Об'єм: 3 л
- Матреіал: нержавіюча сталь
- Ручка: бакелитовая, чорна
- Свисток: є
- Дно багатошарове
- Підходить для всіх типів кухонних плит
- Легко чиститься Можна мити в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Колір ручки | Чорний |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Матеріал чайника | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Свисток | Є |
| Стан | Новий |
| Тип ручки | Фіксована |
- Ціна: 498 ₴



